Nastavenie doplnku ZADARMO, kontaktujte ma na email info@jakubtursky.sk
Strieborný shoptet partner Jakub Turský

Návod na nastavenie doplnku Cena po prihlasení

Po aktivácii si je treba ešte nastaviť percentuálnu hodnotu o koľko ušetrí zákaznik keď sa u Vás registruje ( kód nižšie ).

Pokiaľ chcete zákazať zobrazenie doplnku u niektorých produktoch, musíte vytvoriť nový príznak v sekcii Nastavenia - Produkty - Parametre a príznaky - Príznaky a pridáte si príznak s názvom discount-0 , zakliknete zobrazenie vo výpise kategorii a v detaile produktu. Následne si aktivujete u vybraných produktoch tento príznak.

Ak máte záujem o zmenu nastavení, prosím, upravte nasledujúce kódy nižšie a vložte ich do textového poľa Pätička / Zápatí na podstránke"Vzhľad a obsah" → "Editor" → "HTML kód".

Pre viac možnosti nastavenia doplnku použite komplexný generátor

<script>
var registrationDiscountAddonTitle = "Cena po prihlásení";
var registrationDiscountAddonPercent = 2;
</script>

Vysvetlivky:

registrationDiscountAddonTitle: text, ktorý sa bude zobrazovať ako nadpis v doplnku. Voliteľné nastavenie, pokiaľ necháte prázdne zobrazí sa základný text.

registrationDiscountAddonPercent: hodnota v percentách podľa ktorej sa vyráta o koľko lacnejšie budú produkty pre zaregistrovaného zákaznika.

Pre správne zobrazenie doplnku je táto hodnota povinná, taktiež si je treba nastaviť percentuálnu hodnotu o koľko ušetri zákaznik zároveň aj v sekcii Marketing - vernostné zľavy - koncový zákaznik. Toto nájdete aj vo video návode nižšie. Táto informácia je dôležitá, aby sa správne počítala zľavnená cena pri produktoch.

Video ako nastaviť doplnok:

Máte otázky alebo potrebujete pomoc s nastavením doplnku? Kontaktujte autora doplnku na: info@jakubtursky.sk , alebo v pracovných dňoch od 9:00 - 17:00 telefonicky na +421 917 374 177 . Pomôžem vám s nastavením doplnku.
Strieborný shoptet partner Jakub Turský

Ďalšie doplnky
Ďalšie doplnky CZĎalšie doplnky CZĎalšie doplnky SKĎalšie doplnky SK